Anmelden oder noch nicht registeriert?

telegram.me/AlmaniBeFarsiCom به کانال رسمی‌ تلگرام آلمانی‌ به فارسی بپیوندید
Wir verwenden Cookies, damit Sie die Funktionen unserer Webseite optimal nutzen können.

FAQ

من پرسشی (درسی‌ یا غیر درسی‌) دارم، کجا مطرح کنم؟
لطفا ابتدا پرسش‌های دیگر دوستان را در بخش پرسش و پاسخ ببینید. اگر پاسخ نگرفتید می‌توانید پرسش خود را اضافه کنید. ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.
آیا شما کلاس خصوصی یا حضوری هم برگزار می‌کنید؟
در صورت برگزاری کلاس حضوری در فیسبوک و سایت به اطلاع دوستان خواهد رسید. برای کلاس خصوصی با هدف شرکت در امتحانات آلمانی‌ در هر سطحی، مکالمه، رفع اشکال یا گواهینامه آلمانی‌ میتوانید ایمیل بزنید. بسته به شرایط زمانی‌ این امکان وجود دارد
من به اینترنت پر‌سرعت دسترسی‌ ندارم، چگونه می‌تونم ویدئوها را دانلود کنم؟
متأسفانه به دلیل حجم بالای ویدئوها و ظرفیت محدود وب‌سایت گذاشتن لینک دانلود برای ما مقدور نمی‌‌باشد. به یاد داشته باشید که:
توصیه ما در صورت امکان حتما دیدن آنلاین درس‌ها هست. چرا که تصحیح‌هایی‌ در در درس‌ها انجام می‌شود که در حالت دانلود مشاهده نخواهد شد. به علاوه در جمع بودن و احساس گروهی بودن حتی به صورت مجازی انگیزه شما را برای یادگیری تقویت می‌کند و در طول زمان قطعا بازده بهتری خواهید داشت.
چطور از ویدئوها استفاده کنم؟
حتما درسها را "به ترتیب و هر روز" دنبال کنید. مطالب به طور خودکار در ذهن شما شکل خواهند گرفت. دیدن یک تا دو درس در روز توصیه میشود. صبح‌ها نگاه کنید و شب‌ها همان درسها را تکرار کنید و روز بعد ادامه دهید. دوستانی که دانش قبلی‌ دارند میتوانند بیش از دو درس در روز هم کار کنند و اگر درسی‌ آسان بود سریعتر جلو بروند.
من یک اشتباه در ویدئوها دیدم، چگونه خبر دهم؟
ویدئوهای آلمانی‌ به فارسی به صورت زنده پر و اضافه می‌شوند. مانند هر مجموعه دیگری این کار هم با وجود تلاش فراوان خالی‌ از اشتباه نخواهد بود. اگر اشتباهی‌ دیدید لطفا اول به زیر ویدئوها نگاه کنید که آیا تصحیح صورت گرفته است یا نه. اگر نه، لطفا تصحیح مورد نظر خود را در زیر هر ویدئو وارد کنید تا بر‌رسی‌ شود.
ویدئوها در چه سطحی هستند?
از سطح صفر تا پیشرفته! توجه کنید که روش تدریس قدم به قدم در آلمانی‌ به فارسی متفاوت از روش‌های سنتی‌ و کلاس‌های زبان معمول هست. در کّل می‌توان گفت تا درس ۲۰۰ و با کمی‌ تمرین دوستان میتوانند سطحی بین ب۱ تا ب۲ کسب کنند. تا درس ۳۳۰ تقریبا کل گرامر آلمانی‌ حتی سطح س۱ تدریس شده است

توصیه:
برای آ۲ تا درس ۱۳۵ را ببینید
برای ب۱ تا ۲۵۰ را ببینید
برای ب۲ یا س۱ تا ۳۳۰ را ببینید


اگر مطلب خاصی‌ را نیاز دارید، میتوانید از کتگوری سایت استفاده کنید، هر چند دیدن درسها به ترتیب و پیوسته شدیدا توصیه میشود
هر چند یک بار ویدئو جدید اضافه می‌شود؟
معمولاً مطالب جدید روزانه اضافه می‌شود، ویدئو‌ها معمولاً هر هفته یک بار اضافه می‌شوند.
آیا درس‌های آلمانی‌ به فارسی رایگان هستند؟
بله، درسها به صورت کاملا رایگان در اختیار زبان دوستان قرار می‌گیرند.